• Ofrohet vend pune Virtual Assistant

Pershendetje. Une quhem Adi Mehmeti dhe merrem me menaxhimin e rrjeteve sociale (Instagram) dhe Web Development ne Stockholm,Suedi. Kerkoj dike te gjeje kliente per sherbimin qe une ofroj dhe fitimet e shiitjes do te ndahen si me poshte:
Per shitje 50+ Euro , ju do te fitoni 20% te vleres.
Per shitje 100+ Euro , ju do te fitoni 20-30% te vleres.
Per shitje 500+ Euro , ju do te fitoni 30-40% te vleres.
Klientet mund ti gjeni ne Google Maps, Instagram ose ne rrjete te tjera dhe preferojhet te komunikoni me Skype me to prandaj gjuha Angleze eshte e domosdoshme, avantazh te madh kane folesit e gjuhes gjermane ose suedeze.
Klientet duhet te jene nga Europa Perendimore dhe Veriore dhe/ose nga USA, Kanada, Australia, Zelanda e Re.
Sherbimi qe ofrohet eshte krijimi dhe menaxhimi i dhjetrave faqe instagrami per nje individ ose kompani duke e ndare fushaten e marketingut ne segmente sipas demografise / niche / preferencave.
Psh nje agjencie modelingu i ofrohet marketing per te gjithe modelet nga 3-5 account per model dhe disa te tjere per vete kompanine. Nese agjencia e modelingut ne fjale ka 20 modele, ju duhet te shisni 100 accounts, me cmim minimal 15 euro ne muaj. Fitimet jane si me siper.
Puna juaj mbaron me kaq pasi cdo gje teknike perballohet nga ekipi im, pjese e te cilit mund te beheni dhe ju nqs keni aftesite/deshiren e nevojshme per te mesuar.
Nese mendoni se mund te gjeni nje klient shqiptar qe eshte i gatshem te shpenzoje 200+ Euro ne muaj atehere jini te lire ta bindni te punoje me ne.
Trajnimin per sale pitching dhe cfare une ofroj/sherbej do te behet personalisht nga une. Nuka ka limit minimal apo maksimal per shitjet qe mund te kryeni, megjithate preferojme eprsona qe jane punetore dhe te sinqerte.




Cel. : 0699195433
 


WhatsApp
Back
Top