• Kerkohet Freelancer Virtual Assistant

Pershendetje, kerkoj asistent/e virtual ne nje projekt ne fushen e IT dhe shitjeve.

Eksperienca do perbente avantazh por nese jeni i/e afte te mesoni shpejte dhe dini te perdorni kompjuterin mbi nivelin normal atehere jeni ne rregull pasi ofroj trajnim.
Si fillim puna juaj kryesore do te jete te gjeni biznese (agjenci modelingu, marketingu etc) dhe te komunikoni me to per t'ju ofruar nje pakete marketing ne instagram.
Sherbimi qe ofroj eshte krijim dhe menaxhim i dhjetra-qindra account instagrami me qellim permiresimin e prezences online.
Nje rast shembull do te ishte te gjenit nje agjenci modelingu dhe ta bindni te menaxhoj nga 3 account per cdo model qe ka kjo agjenci me kosto 15-20 euro per account. Preferoj te punoj me biznese qe kerkojne mbi 50 account. Kushte dhe pyetjet e shpeshta do jua mesoj une, por ju duhet te beni shumicen e punes per te gjetur klientet, ndersa pjesen teknike qe ka lidhje me sherbimin qe ofroj do mbulohet plotesisht nga une, ose do ju mesoj dhe kete pjese nese jeni te afte te gjeni numer te madh biznesesh dhe keni mundesine dhe aftesine.
Ne varesi te numrit te kontratave qe do siguroni varet dhe perqindja nga fitimi qe do merrni, 10-25% te fitimit.
Bizneset mund ti gjeni ne google maps, Instagram ose ne rrjete te tjera sociale dhe bisedat do te zhvillohen me email, whatsapp ose skype ne gjuhen angleze, gjermane, suedeze ose norvegjeze.

Nr im shqiptar eshte 0699195433 (me kontaktoni ne whatsapp vetem)
 


WhatsApp
Back
Top