PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Salle konference, dreke, pushim kafe dhe akomodim/ KorceSOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
05.03.2019, 16:25
FTESĖ PĖR OFERTĖ
Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga Bashkimi Europian dhe implementohet nga SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri nė partneritet me organizatėn TLAS
Ju njoftojmė se kemi hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Sallė Konference, drekė, pushim kafe dhe akomodim ne qytetin e Korces

Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
Oferta financiare, e cila duhet te pėrpilohet sipas specifikimeve teknike bashkangjitur me kėtė ftesė per ofertė.
A- Dokumentacioni Bashkangjitur Ofertes:
1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
2. Kopje NIPT-i
Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit application@soskd.org.al brenda datės 15 Mars 2019.