• Tirane, ofroj vend pune Drejtor ne Drejtorine e Sherbimeve Mbeshtetese

[FONT=&quot]NJOFTIM PËR PUNËSIM[/FONT]
[FONT=&quot]Drejtoria e Q.S.U.”Nënë Tereza”, njofton shpalljen e 1 (një) vendi vakant në pozicionin “[/FONT][FONT=&quot]Drejtor[/FONT][FONT=&quot]” pranë Drejtorisë së Shërbimeve Mbështetëse në Q.S.U.”Nënë Tereza”. [/FONT]
[FONT=&quot]Personat e interesuar duhet të dorëzojnë CV dhe dokumentacionin përkatës që konfirmon plotësimin e kritereve si më poshtë:[/FONT]
[FONT=&quot]Kritere të përgjithshme:[/FONT]
Edukimi:

  • Të ketë mbaruar Arsimin e Lartë, në nivelin Master Shkencor. Diplomat, të cilat janë marrë jashtë vendit, duhet të jenë njohur paraprakisht pranë institucionit përgjegjës për njehsimin e diplomave, sipas legjislacionit në fuqi.
  • Të ketë njohuri të paktën të një gjuhe të huaj (preferohet gjuha Angleze)

Përvoja:

  • Të ketë jo më pak se 5 (pesë) vite përvojë pune në pozicione të ngjashëm.

Njohuri dhe aftësi:
- [FONT=&quot]Njohuri të gjera në fushën e menaxhimit, të procedurave sipas veprimtarisë që mbulon pozicioni Drejtor,[/FONT]

  • Të ketë njohuri shumë të mira të procedurave administrative.
  • Të jetë i aftë të përmbushë në kohë dhe korrektësi objektivat e vendosura nga Institucioni.
  • Të jetë i komunikueshëm dhe të punojë në grup.
  • [FONT=&quot]Aftësi për të planifikuar, rishikuar dhe drejtuar punën e stafit nën varësi[/FONT]
  • Të ketë aftësi shumë të mira të menaxhimit të konfliktit.
  • Të ketë aftësi shumë të mira menaxhimi dhe monitorimi për zbatimin e kontratave.
  • Të ketë aftësi koordinuese.
  • Të jetë i aftë të drejtojë dhe të vlerësojë punën e stafit nën varësi.


[FONT=&quot]Aplikimet pranohen nga data 18.02.2019 deri më datë 04.03.2019.[/FONT]
[FONT=&quot]Komunikimi për datën dhe orën e Intervistave do të bëhet nëpërmjet [/FONT][FONT=&quot]e-mail-[/FONT][FONT=&quot]it në CV e kandidatëve.[/FONT][FONT=&quot]Të gjithë kandidatët fitues do të rivlerësohen në fund të kontratës 3 (tre) mujore.[/FONT]

[FONT=&quot]DREJTORIA E BURIMEVE NJERËZORE[/FONT]
 
Back
Top