PDA

Trego pamjen e plotė tė : Njoftim pėr studio grafike pėr tė realizuar dizenjimin dhe prodhimin e disa materjaleve tė vizibilitetitSherbimet Sociale Bethany
22.02.2019, 15:14
Njoftim pėr studio grafike pėr tė realizuar dizenjimin dhe prodhimin e disa materjaleve tė vizibilitetit pėr promovimin dhe ndėrgjegjėsimin e komunitetit mbi shėrbimin e kujdestarisė pėr fėmijėt pa kujdes prindėror. Per me shume informacion, mund te lexoni termat e references bashkelidhur.
Ju lutem dergoni aplikimin e plote ne adresen e e-mailit: sherbimetsocialebethany@gmail.com deri me date 04/03/2019.