• Tirane, ofroj vend pune Shitese/Make up Artiste

R&S SHPK eshte kompani distribucioni kozmetik ne Shqiperi dhe Kosove per disa nga brandet me te njohura Europiane . Momentalisht eshte ne kerkim
te 2 shitese/make up artiste per dyqanin me te ri i cili do te hapet ne qendren tregetare TEG . Dyqani hapet nen brandin MAKE UP STUDIO AMSTERDAM dhe per kete
shiteset duhet te kene edhe dhunti apo te kene zhvilluar kurse MAKE UP-i .

Pak info persa i perket rrjetit te dyqaneve R&S shpk:
Mia Cosmetica është një rrjet dyqanesh me linjat kozmetike më të mira në Europë. Krijuar në vitin 1991 si parfumeri “PRINCESHA” në qytetin e Shkodrës si distributor kozmetik i linjave më të mira kozmetike Europiane për të gjithë zonën e veriut , nga ku më pas në vitin 2002 lindi kompania R&S sh.p.k duke u bërë distributor ekskluziv i linjave si : Lisap , Make-up Studio , Alfaparf , Dibi Milano , Olos , Solarium , Decoderm, Ceriotti, Eurosocap , Labor , Magnetic , Mollon , Norel . Hapat e parë të kompanisë janë hedhur në qytetin e Shkodrës por brenda pak kohësh kompania u zgjerua me rrjete dyqanesh në të gjithë Shqipërinë e në vitin 2004 u krijua edhe kompania N.T.Arsidi si distributor i po të njëjtave linja edhe për Kosovën . Janë pikërisht këto kompani të cilat krijuan rrjetet e dyqaneve Mia Cosmetica. Rrjet dyqanesh të cilat përfaqësojnë më së miri kompanitë tona dhe u ofrojnë klienteve produkte cilësore e teknologjinë më të fundit të pajisjeve estetike duke u dhuruar ambjenteve tuaja estetike prestigj e glamur . Ne prodhojmë shërbim dhe imazh , kjo është ajo që kërkojmë të ofrojmë dhe në tregun shqiptar dhe kosovar të parukerisë dhe estetikës.

Mund te kontaktoni ne numrin e telefonit 00355694006302 si dhe te dergoni CV tuaja ne adresen e emailit rs_shpk@hotmail.com


Cel. : 00355694006302
 


Apply WhatsApp
Back
Top