PDA

Trego pamjen e plotė tė : red-dog-band.comErgon
01.07.2005, 16:50
Faqja red-dog-band.com eshte faqja e nje grupi rocku te njohur ne Suedi, i cili kengetarin dhe kitaristin e ka shqiptar, te tjeret, si dhe producentet jane suedeze. Ne faqe mund te degjohen dhe kenget e tyre.

http://www.red-dog-band.com


Thone qe kane edhe disa kenge shqip, por nuk i kam gjetur akoma.