PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Blerje Bagetish - Lope & DhiHR Islamic Relief Worldwide
31.01.2019, 16:25
Tirana mė 31.01.2019

Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief - Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Qurbani dhe Ramazani.

Ftesė pėr Ofertė


Fondacioni Islamic Relief- Albania ka hapur ftesėn pėr ofertė me subjekt:


"Blerje Bagetie”

Pėrshkrimi:

Lope - 10


Mosha: 3-4 vjece
Lope me qumesht
Pesha (350-500 kg)
Mesatarisht 10-20 litra qumesht ne dite.


Dhi - 275


Mosha (20-35 muajshe)
Me barre (nese eshte sezoni).
Pesha: (40-50-70 kg)
Mesatarisht 1-1.5 litra qumesht ne dite.


Ne oferte te percaktohet nese nė ēmimi janė te pėrfshira ose jo sherbimet e me poshtme:
1. Sigurimi transportit sipas kerkeses ne destinacione e kerkuara brenda dhe jashte Tirana.
5. Fatura tatimore + t.v.sh.
6. Metoda e pageses.

*Periudha e shperndarjes jo me shume se 30 (tridhjete) dite
*Ėshtė mjaft e rėndėsishme te disponohen ēertifikatat dhe dokumentat perkatese per sa i perket karakteristikave te gjeve te gjalla, ambjenteve ku ato mbahen. Te siguroje plotesimin e standarteve te mirembajtjes shendetesore , higjeno sanitare te bagetive perfshire vaksinimin e tyre te plote deri ne momentin e dergimit te bagetive ne familjet perfituese.


KĖRKESA TĖ TJERA


*Ēdo person/kompani e interesuar pėr tė aplikuar duhet tė bien dakort qė te respektoj politikat tona si mė poshtė:


Mbrojtja e fėmijėve dhe grupeve te margjinalizuara
Politika kunder Rrushfetit dhe Korrupsionit
Kodi i Sjelljes se Furnitorit


Pėr ēdo detaj ne lidhje me keto politika,gjeni dokumentin bashkngjitur ketij njoftimi ose na kontaktoni.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:
Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 20.02.2019.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al
ose te kontaktoni ne:
Tel.: +355 42413190,
Cel: 0676007676