• Tirane, kerkohet Agjent Imobiliar

Ke dëshirë të fitosh më shumë sesa bashkëmoshatarët e tu?
Atëherë eja t’i bashkohesh kompanisë “REI 360 ALBANIA”.


Shënim: Është e vertetë që ne jemi vazhdimisht në kërkim, por ju lutem kursejeni kohën tuaj dhe tonën. Na kontaktoni vetëm nëse:


*Mendoni se meritoni të ardhura mujore të pakufizuara...
*Jeni të aftë t’i pershtateni herë pas here njerëzve të ndryshëm…
*Keni aftësi të mira komunikuese dhe bindëse…
*Jeni pozitivë dhe të gatshëm për të mësuar…
*Jeni këmbëngulës, plot energji dhe nuk dorëzoheni lehtësisht…
*Ndjeheni krijues dhe nuk ju pëlqen puna sedentare e zyrës…
*Doni të jeni më tepër sipërmarrës sesa të punësuar…


"REI 360 ALBANIA" është një kompani me ekperiencë e cila merret me investime dhe ndërmjetësime në tregun e pasurive të patundshme.


Në sektorin e ndërmjetësimeve po kërkojmë të zgjerojmë stafin me të rinj dhe të reja të përshtatshëm për këtë pozicion. Kompania “REI 360 ALBANIA” ofron për klientët e saj konsulencë të plotë hap pas hapi deri në finalizimin e një transaksioni imobiliar (Shitje/Qira). Misioni i agjentëve të “REI 360 ALBANIA” është që t’i ndihmojnë palët përgjatë këtij proçesi. Kompania jonë i ofron agjentëve të saj të gjitha mjetet dhe orientimet e nevojshme që ata ta realizojnë këtë punë në mënyrë të shkëlqyer dhe me përfitime financiare të pakufizuara (+ 1000 €).


*Përbëjnë avantazh eksperiencat e mëparshme në fushën e shitjeve.
*Përbëjnë avantazh njohuritë e përgjithshme mbi pasuritë e patundshme.
*Përbën avantazh arsimi i lartë.
*Përbën avantazh mosha 20-30 vjeç


Nëse jeni të sigurtë që kjo punë nuk bën për ju, por gjithsesi mendoni se mund t'i përshtatet dikujt tjetër që ju njihni... ju lutem njoftojini ata për këtë mundësi unike. Jemi të bindur që do t'ju falenderojnë një ditë!


REI 360 ALBANIA
(Real Estate Investments 360°)
Filiali “Metropol Center”
Rruga “Sami Frashëri”, përballë “Drejtorisë së Policisë”
Tiranë.
Na kontaktoni për të diskutuar nga afër për më tepër.
0672036077


Cel. : 0672036077
 


WhatsApp
Back
Top