PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Ndertimi i 2 Ambulancave Tipi A1 - LushnjeHR Islamic Relief Worldwide
19.12.2018, 14:23
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr,Tiranė, Korēė , Pogradecit, Lushnjes etj me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani, Projekti Dimerit dhe Ramazani.Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 19.12.2018

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Marrje nenkontraktor per ndėrtimin e 2 Ambulancave tipi A1, ne prefekturen e Lushnjes, 1 nė fshatin Cukaj i Vjeter dhe 1 nė fshatin Hajdaraj:

Shenim: Oferta financiare, e cila duhet te perpilohet sipas specifikimeve teknike qe ka ndertimi objektit.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:
Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 12.01.2019

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni tė kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413990,
Cel. : +355 676007676