PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, ftese per oferte per Dreke ne PrrenjasFondacioni Joscelyn
14.12.2018, 19:55
Nė kuadėr tė projektit “Rini Aktive – Jo dhunė” i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian dhe zbatohet nga Programi i Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillim (UNDP)
Ju njoftojmė se kemi ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: Pushim kafeje dhe ose dreke
Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
Oferta financiare, e cila duhet te perpilohet sipas specifikimeve teknike bashkangjitur me kete ftese per ofertė.
A- Dokumentacioni Bashkangjitur Ofertes:
1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
2. Kopje NIPT-i
3. Menutė e Ofruara me fashat pėrkatese si mė poshtė
4. Oferten finanicare sipas pershkrimit me poshte

Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit joscelyn.foundation@gmail.com brenda datės 25 Dhjetor 2018