PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, ftese per oferte Materiale KancelarikeFondacioni Joscelyn
14.12.2018, 17:46
Nė kuadėr tė projektit “Rini Aktive – Jo dhunė” i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian dhe zbatohet nga Programi i Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillim (UNDP)
Ju njoftojmė se kemi ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: Materiale Kancelarike

Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
Oferta financiare, e cila duhet te perpilohet sipas specifikimeve teknike bashkangjitur me kete ftese per ofertė.

A- Dokumentacioni Bashkangjitur Ofertes:
1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
2. Kopje NIPT-i
3. Oferten finanicare sipas pershkrimit me poshte
Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit joscelyn.foundation@gmail.com brenda datės 25 Dhjetor 2018.