• Tirane, ofroj vend pune infermierë, mami, laborantë, fizioterapistë, radiologë dhe mjekë

Mundësi punësimi në Gjermani për infermierë, mami, laborantë, fizioterapistë, radiologë dhe mjekë

Dëshironi të punoni dhe jetoni në Gjermani?
Keni njohuri të gjuhës gjermane?
Zgjidhni European Healthcare Service dhe nuk do të zhgënjeheni.

EHS EUROPEAN HEALTHCARE SERVICE është një agjensi e specializuar për të gjetur punë në sistemin shëndetësor në Gjermani.
Detyra jonë është të bëjmë sa më të thjeshtë gjetjen e një pune në Gjermani. Ne ofrojmë shërbimet e mëposhtme:
• -Proces seleksionimi dhe kontakt
• -Shërbejmë si ndërlidhës dhe prezantojmë kandidatin me strukturën shëndetësore
• -Përgatisim kandidatin për intervistën e punës
• -Asistojmë kandidatin në të gjitha fazat e procesit

Kontrata dhe pagesat

Strukturat shëndetësore me të cilat bashkëpunojmë, ofrojnë kontrata pune të palimituara dhe me një pagesë të rregulluar nga enti kombëtar e cila varion nga €35,000-€48,000 bruto në vit. Pagesa konkrete varion nga reparti në të cilin fillohet puna dhe eksperiencat e mëparshme.

Vendqëndrimi
Strukturat shëndetësore asistojnë kandidatin dhe e ndihmojnë atë në gjetjen e një vend qëndrimi të përshtatshëm. Kemi bashkëpunime me strukturat më të rëndësishme private e shtetërore në Gjermani.

Për informacion më të detajuar ju lutemi të vizitoni faqen tonë të Webit: www.ehs.al.
Nëse jeni të interesuar, jeni të lutur të na dërgoni në adresën e emailit info@ehs.al :
CURRICULUM VITAE (Formati Europass) e përkthyer në gjermanisht me foto aktuale
LETËR MOTIVIMI e përkthyer në gjermanisht
EHS një emër që duhet ti besoni!

EHS EUROPEAN HEALTHCARE SERVICE
Adresa: Rr. Elbasanit, Pall. EDIL-AL, Kati i dytë, Hyrja Nr.12,
tek Ambasada Amerikane, sipër Big Bite
E-Mail: info@ehs.al
Mob: 00355 (0)67 40 042 22
Website: www.ehs.al
Facebook: Europe Healthcare






Cel. : 00355 (0)67 40 042 22
 


Apply
Back
Top