PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte “Prodhim dhe Montim Kioskash Pėr Zyra” REF: ITB M08-18RMSA
16.11.2018, 17:42
Refugee and Migrants Services Albania
Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė
Tiranė, mė 16-11-2018
KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ


Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesėmarrje nė procedurėn e tenderit “Ftesė pėr tė konkurruar” me objekt “Prodhim dhe Montim Kioskash Pėr Zyra” REF: ITB M08-18 pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Rreth RMSA:

Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė (RMSA) ėshtė njė organizatė lokale jo-qeveritare, jo fetare dhe jo-fitimprurėse qė nė veprimtarinė e saj promovon faktin se refugjati dhe azilkėrkuesėve ėshtė njė individ me te drejta te patjetėrsueshme dhe tė detyrueshme pėr tu respektuar nga tė gjithė. RMSA gjithashtu gjatė punės sė saj e ka tė ndaluar tė promovojė urrejtjen fetare, ndėr-etnike, diskriminimin pėr shkak tė ngjyrės, fesė, etnisė, moshės, gjinisė, statusit social apo bindjeve politike etj.
RMSA nė vendim-marrjen e saj ėshtė e pavarur nga qeveria, institucionet nė varėsi tė qeverisė, shoqata, grupime ose parti politike, fetare, biznesi etj. por ėshtė dhe mund tė jetė anėtare e rrjeteve e organizatave tė tjera qė punojnė nė fushėn e azilit brenda dhe jashtė Shqipėrisė.

1)Kėrkesa

“R.M.S.A - Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė” fton, tė gjitha kompanitė nė fushėn e “Prodhimit tė Kioskave me Konstruksion Metalik dhe Panel Sanduic” tė certifikuara, pėr tė dorėzuar ofertėn e tyre me objekt “Prodhim dhe Montim Kioskash Pėr Zyra” sipas ANEKS 2.1 Kontenier me permasa 6x3x2.5m, 2 dritare duralumini 1x1m, dere duralumini 1x2m, sistem elektrik deri ne dalje te kontenierit
1 Kontenier me permasa 8x3x2.5m, 2 dritare duralumini 1x1m, dere duralumini 1x2m, sistem elektrik deri ne dalje te kontenierit
1 Kontenier Tip WC me permasa 1.5x1.5m x 2.5


Per Detaje shkarkoni dokumentacionin e bashkangjitur.
Info ne procurement@rmsa.al


Mirepresim oferten tuaj

Cel. : +355 4 451 0132
+355 4 451 0132