PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Sherbim per Auditim te BrendshemRMSA
12.11.2018, 18:31
550040
Refugee and Migrants Services Albania
ShėrbimetShqiptarepėrRefugjatėdheMigrantė

Tiranė, mė 12-11-2018

KĖRKESĖ PĖR OFERTĖLėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Auditim I Brendshėm” pėr organizatėn jo qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Auditim I Brendshėm” pranė zyrave tė organizatės sonė deri mė datė 19-11-2018, ora 13:00.

Adresa e dorėzimit tė ofertės:
RMSA, Sheshi “Karl Topia” ,Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/

Pėrshkrimi i shėrbimit qė kėrkohen:

RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar ekspert ne fushen e kontabilitetit dhe te auditimit per te ofruar sherbimin mbi procesin e Kontrollit te Brendeshem te organizates, me qellim permiresimin e procedurave drejtuese te saj.

Per Cdo Detaj ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni me e-mail: procurement@rmsa.al ose ne numrin e telefonit: +355 4 4570732Mirepresim oferten tuaj


Cel. : +355 4 4570732