PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Blerje VeshmbathjeRMSA
12.11.2018, 17:49
549990

Refugee and Migrants Services Albania
Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė

Tiranė, mė 12-11-2018

KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ


Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit “Ftesė pėr tė konkurruar” me objekt “Blerje Veshmbathje” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

MĖNYRA E PJESMARJES NĖ TENDER
Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur pranė zyrave tė organizatės sonė me vulė dhe emėrtimin “Ofertė pėr Blerje Veshmbathje” deri mė datė 20-11-2018 ora 13:00

RMSA
Sheshi “Karl Topia”
Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė

PĖRSHKRIMI I ARTIKUJVE QĖ KĖRKOHEN:

RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar 1 (njė) ose me shumė subjekte me veprimtari tregtim Artikuj veshmbathje (Xhupa,Kostume Sportive, Atlete, Te brendshme etj).
Tė gjitha subjektet e interesuara qė pėrmbushin kriteret dhe kushtet janė tė ftuara tė dorezojnė propozimin e tyre me zarf tė mbyllur.


Eksperiencė mbi tregtimin e Artikujve tė Veshmbathjeve : Minimumi 3 Vite
Levrimi i artikujve i menjėhershėm.


Per detaje ju lutem shkarkoni dokumentacionin e bashkangjitur.Mirepresim ofertat tuaja


Cel. : +355 4 4570732