PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Blerje - BatanijeHR Islamic Relief Worldwide
12.11.2018, 14:12
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė

Tirana mė 12.11.2018

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:
Blerje: BATANIJE

Specifikime:


Masa: Teke

Dimesionet: 160x220 cm

Ngjyra/Design: te lehta


Batanije ne total do te blihen 160 Cope

Kerkohet ne oferte te jepet ēmimi per cope, dhe te specifikohet nese perfshihen ose jo ne ēmim sherbimi si me poshte:


Transporti


Kerkohet qe kompania te disponoj:


Fature te rregullt tatimore
Te respektoj kushtet e kontrates


Shenim: Pagesa do te kryhet nepermjete bankes.
Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana
Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 30/11/2018.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne: Tel. : +355 42413190 /0676007676