PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Blerje Dru ZjarriHR Islamic Relief Worldwide
12.11.2018, 12:40
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.Ftesė pėr Ofertė

Tirana mė 12.11.2018


Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Blerje: DRU ZJARR

Specifikime Teknike
Lloji: Dru Zjarri Ahu
Njesia: M3
Dimensionet: Palet qe mban 2 m3 dru
Druri te jete i prer gati per perdorim dhe i stivosur ne paleta

Destinacioni ku do shperndahet druri, zona Pogradec dhe Korce. Nese do te kete zona te tjera, do komunikohet paraprakisht.

Dru Zjarri ne total do te blihen 400 M3 ne fazen e pare dhe ne fazen e dyte mund te kerkohen dhe 400 m3 ektra,

Kerkohet ne oferte te jepet ēmimi per M3 dru, dhe te specifikohet nese perfshihen ose jo ne ēmim sherbimi si me poshte:
1. Transporti

Kerkohet qe kompania e interesuar te disponoj:
1. Fature te rregullt tatimore
2. Pirun per te lehtesuar ngarkimin dhe shkarkimin e paletave.
3. Te respektoj kushtet e kontrates

Shenim: Pagesa do te kryhet nepermjete bankes.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana
Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 30/11/2018.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne: Tel. : +355 42413190 /0676007676