PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes gome dhe disk Disk vw passati origjinale R16 20.000 Lekeingtoni
12.11.2018, 10:14
Disk alumini origjinal R16 pėr Passat,Golf,Audi. Nė gjėndje shumė tė mirė tė ardhur nga zvicra

Cel. : 0697262310