PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Blerje fotokopje me ngjyraSOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
30.10.2018, 10:26
Ftesė pėr Ofertė

Tirane me, 19.10.2018

Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

Blerje Fotokopje me ngjyra

I. Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
1. Oferta ekonomike e cila duhet tė jete me TVSH ne lek
2. Oferta Teknike-Ligjore, e cila paraqet Kriteret e Pranimit/Kualifikimit dhe duhet tė pėrpilohet sipas kėrkesave tė renditura me poshtė.
Kriteret e Pranimit/Kualifikimit:

1. Kopje te Ekstraktit Historik, tė lėshuar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.
2. Tė paraqesė Katalogė/prospekte tė pajisjes se kėrkuara nė kėtė ftesė pėr ofertė, tė cilat ofertohen nga subjekti juaj, nė tė cilat pėrshkruhen dhe evidentohen specifimet teknike tė mallit.

Shenim: Dokumentacioni i kėrkuar nė Kriteret e Pranimit/Kualifikimi nė pikat 1 duhet tė vėrtetohet pėrmes dokumentave tė lėshuar jo mė parė se tre muaj nga data e fundit e dorėzimit tė ofertės.

Garancia: Kompania specifikon qartė cfarė ėshtė e pėrfshirė nė garancinė e furnizimit tė pajisjeve tė kėrkuara sipas kesaj Ftese pėr Ofertė dhe bashkangjitur ofertes suaj dėrgoni njė model tė Fletės sė Garancisė me kushtet pėrkatėse.

Specifikimet teknike te fotokopjes do ti gjeni bashkengjitur.

II. Dorėzimi i Ofertės

Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė nje zarf ku duhet tė ketė tė shkruar qartė: “Blerje Fotokopje me ngjyra”, Emrin e Kompanisė qė e dėrgon.

Zarfi duhet tė protokollohet pranė sekretarisė tė Zyrave Qendrore tė organizatės dhe Kompania duhet tė sigurohet qė kjo ofertė ėshtė protokolluar. Pėr tė shmangur cdo paqartėsi, kėrkojmė qė pėrfaqesuesi i kompanisė tė mos largohet nga Zyrat Qėndrore tė organizatės pa marrė numrin e protokollit tė ofertės. Nese keni pyetje nė lidhje me Ftesėn pėr Ofertė ju lutemi tė kontaktoni nė adresėn e mėposhtme:

info@soskd.org.al

Nė rast se oferta juaj dorėzohet e hapur, me e-mail, fax ose nė ndonjė mėnyrė tjetėr nga ajo e kėrkuar mė lart, oferta nuk do tė konsiderohet e vlefshme.

Oferta juaj, nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur, nė formatin e kėrkuar duhet tė dorėzohet nė adresėn si me poshtė:

SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
Adresa: Rruga. Qemal Stafa. P 1, Ap 15
Kutia Postare 1524, Tirana, Albania

III. Shėnim:

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 05.11.2018

Organizata do tė njoftojė me shkrim nėse ju jeni fitues ose jo pėr procesin e tenderimit.

Shenim: Cmimi duhet tė perfshij tė gjitha kostot deri nė dorėzimin e pajisjeve nė Zyrat tona Qendrore.

Oferta duhet tė jetė e vlefshme pėr minimumi 30 ditė.