PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte kafe dhe pije freskueser.s.
18.10.2018, 15:35
FTESĖ PĖR OFERTĖ

Nga: Qėndra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
Adresa: Kryqėzimi e Selvisė, Rruga “Isa Boletini”, Pallati “Planet – X”, Tiranė
Tel: 042273247 E-mail : nccs.albania@gmail.com (nccs@gmail.com)
Datė: 17 Tetor 2018

Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, do tė kryejė blerje me vlerė tė vogėl me objekt: kafe dhe pije freskuese.

Jeni tė lutur tė paraqisni ēmimin pėr njėsi pėr kėtė objekt prokurimi me kėto specifikime :Nr.
Emėrtimi
Njėsi
Cmimi pėr njėsi/ leke


1
Kafe makiato
copė2
Kafe ekspres
copė3
Amita tė vogla
copė4
Red Bull
copė5
Golden eagle
copė6
Kakao tė madhe
copė7
Kapuēino
copė
Oferta do tė pranohet deri mė datė 20 tetor 2018. Sė bashku me ofertėn tė dorėzohet njė kopje NIPT-i.
Oferta tė jetė e vlefshme pėr 10 muaj.

Operatori ekonomik qė do tė shpallet fitues ka kėto kushte:
Oferta tė jetė kosto-efektive.
Afati i lėvrimit tė mallit do tė jetė deri 24 orė mbas dhėnies sė porosisė.
Dokumentacioni tė jetė plotėsuar nė rregull.
Oferta tė niset ne adresen e e-mailit: nccs.albania@gmail.com. Nė ofertėn e tij, ofertuesi duhet tė paraqesė tė dhėna tė plota tė personit tė kontaktit.

Autoriteti kontraktor
Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare