PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Ambient me qira ditorer.s.
18.10.2018, 15:36
FTESĖ PĖR OFERTĖ

Emri : Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
Adresa : Tiranė, Rruga “Isa Boletini”, Pallati “Planet – X”, kati 2-tė
Tel : 4 2273247
E-mail: nccs.albania@gmail.com (nccs@gmail.com)
Datė: 17 Tetor 2018


Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad,
kėrkon: Ambient me qera ditore.

Ambjenti tė ketė kushte pėr:prezantim me projektor dhe kompjuter;
kapacitet pėr tė paktėn 20 persona;
Ambient pėr pushim kafeje.


Qėllimi i pėrdorimit: Trajnime me projektor.

Afati i pėrdorimit: 15 tetor 2018 - 31 korrik 2018. Ambienti parashikohet tė pėrdoret 2 herė nė muaj me nga 5 dite rresht.(dmth.10 dite ne muaj)

Ju lutemi na ofroni ēmimin pėr ditė, pėrfshirė TVSH-nė.

Personat e interesuar tė dergojne ofertėn nė adresėn: nccs.albania@gmail.com (nccs@gmail.com), brenda dates 20 tetor 2018.

Autoriteti kontraktor
Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare