PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Mikrofon iTrack studio condeser microphone CM25S 150 Euroilir kodhima
10.10.2018, 23:10
Mikrofoni eshte i ri i pa perdorur dhe shoqerohet bashke me mbajtesen. Ka cilesi dhe pasterti per regjistrimin e instrmenteve muzikore por edhe per vokal

Cel. : 0695791149