PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shes MANUAL SHERBIMESH PER MAKINA GOLF DHE BORA 1.000 LekeRomeo198
15.10.2018, 14:46
Shitet Manual ne gjuhen angleze qe tregon me detaje per sherbimet qe mund ti kryeni vete per Modelet e makinave GOLF dhe BORA me motorr nafte dhe benzine te modeleve dhe viteve te ndryshme te prodhimit ( Si ne foto). Manuali pershin ne brendesi te tij qe nga sherbimet me te thjeshta Si kontrollet javore, emergjencat rrugore, sistemin e ftohjes, elektrik, mirembajten e motorrit etj. Libri eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk I mungon asnje faqe. Cmimi 10 mije lek te vjetra .

Cel. : 0695485090