PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, ftese per oferte Materiale KancelarikeFondacioni Joscelyn
10.10.2018, 14:13
Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


Nė kuadėr tė projektit "Rini Aktive - Jo Dhunės" i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian
dhe zbatohet nga Programi i Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillim (UNDP) po kėrkojmė tė kontraktojė njė subjekt pėr Materiale Kancelarike.
Pėr mė shumė ju lutem referohuni bashkangjitur termave tė references.

Afati i aplikimeve ėshtė deri nė date 20 Tetor 2018, ora 17.00 nė adresėn e e-mail joscelyn.foundation@gmail.com