PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Akordues veglash muzikore KORG 2500 Lekemarkelian72
18.10.2018, 09:44
Shitet Akordues Elektronik veglash muzikore KORG pothuajse i ri.Cmimi 25 mije lek te vjetra.Tirane.Mund te kontaktoni dhe ne whatsapp ose viber.

Cel. : 0692534516