PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, ftese per oferte Lehtesues TakimeshFondacioni Joscelyn
17.09.2018, 16:26
Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


Nė kuadėr tė projektit "Rini Aktive - Jo Dhunės" i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian
dhe zbatohet nga Programi i Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillim (UNDP)
po kėrkon tė kontraktojė njė ekspert lehtėsues takimesh.
Pėr mė shumė ju lutem referohuni bashkangjitur termave tė references.

Afati i aplikimeve ėshtė deri nė date 27 Shtator 2018 nė adresėn e email joscelyn.foundation@gmail.com