PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes xhama BMW 525d Viti 2011, 170 euromirimiri
01.02.2020, 21:36
Shitet xham i pasem dhe dy xhamat anesore te pasem origjinal te bmw 525d e vitit 2011.
Keto xhama origjinal jane hequr nga makina pasi makines i jane vene xhama te erret te temperuar.
Ne foto eshte vetem xhami i mbrapem.
Cel. : 0698778584 (tel:0698778584)