PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė njoftim info-mailolsi1
23.09.2006, 15:43
lloji i njoftimit. : njoftim

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Ky ėshtė njė mesazh informues i njė prej firmave tė konsulencės nė Tiranė (Shqipėri), e cila kryen mbrojtje ligjore, si dhe jep kėshilla ligjore pėr fusha tė ndryshme tė sė drejtės, legjislacionit dhe mundėsive pėr mbrojtjen e tė drejtave dhe mbėshtetjen e interesave Tuaja.T.B.I. ėshtė njė Firmė Konsulence ligjore shumė aktive nė ēėshtje penale dhe civile, kėshillime ligjore pėr sipėrmarrje shqiptare dhe tė huaja, OJF etj, pėr tė drejtat e njeriut dhe ēėshtjet ligjore administrative, kėshillime tė kompanive private mbi ēėshtje tregtare, shprehje dhe formalizim tė opinioneve ligjore mbi ēfarėdo ēėshtje tė natyrės ligjore, ndėrmarrja e studimeve&asistencės ligjore profesionale pėr pėrgatitjen e rregullave, kushteve ligjore, kontratave, etj.

Pėr mė shumė informacion mund tė vizitoni faqen tonė tė internetit: http://www.tbi-al.com (http://www.tbi-al.com/)


Ne Ju ndihmojmė qė tė mirėplanifikoni mundėsitė dhe tė mirėadministroni kapacitetet Tuaja!

Ju mirėpresim nė ambientet e Veve Biznes Center, Bulv. “Zog I”, kati III, zyra 305,

tel ++ 355 4 22 89 62, ose nė vendosjen e kontakteve me ne!Tel. : 003554228962