PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes motoskaf MERCURY Viti 2000, 500.000 LekeGRIGOR BASHA
03.08.2018, 01:18
Shesim motoskaf te kompletuar me letra te rregullta dhe me karrel te ri, tapiceri e re, motorri eshte Mercury 25 , gjatesia 4,7 m, gjeresia 1,9 m, , eshte e mologuar per 5 persona ne bord.

Cel. : 0686082173