PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ftese per oferte Materiale VizibilitetiSOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
27.07.2018, 16:38
FTESĖ PĖR OFERTĖ

Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga Bashkimi Europian dhe implementohet nga SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri nė partneritet me organizatėn TLAS
Ju njoftojmė se kemi ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Materiale Vizibiliteti

Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
Oferta financiare, e cila duhet te perpilohet sipas specifikimeve teknike bashkangjitur me kete ftese per ofertė.
A- Dokumentacioni Bashkangjitur Ofertes:
1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
2. Kopje NIPT-i

Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit info@soskd.org.al brenda datės 3 Gusht 2018.