PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, okazion mjet peshkimi Ford anglez Viti 1988Merlin85
12.07.2018, 13:14
Shitet anije peshkimi Amaltea 11m e gjate dhe e gjere 3.5m me motor ford anglez 125kf me vinxh me dy tamburo dhe vinxh me rrip per perdorim per gjueti sardhele e kompletuar me hollot deri 300 m thellesi . Me radio , busull dhe 3000m rrjeta brezha. Ne gjendje shume te mire pune. Mjeti Sherben mjafte mire dhe per anije turistike me kapacitet 25 veta ne borde per plazhista.


Cel. : 0693066704