PDA

Trego pamjen e plotė tė : NAVI, DVD 8 inch + Kamera per VW Passat,Golf,Touran,Polo etj...



nedi2015
25.01.2021, 16:24
Shitet Navigator Harta Europe 2019 i ri ne kuti 8 inch Touchscreen ,DVD player, radio,bluetooth per VW golf 5 ose 6, touran, golf plus, jetta , passat, CC , polo, scirocco, skoda, seat etj...
Ka shume funksione te ndryshme si bluetooth,usb,sd card,3G,lojra. Kamera e perkimit dhurate.
Suporton komandat ne timon nqs makina e ka si opsion dhe te dhenat e makines(karburant,dyert kur hapen,shpejtesia,temp etj)

300 mije leke
0682659453