PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes motoskaf MERCURYXhoan Kuka
07.06.2018, 08:52
Shesim motoskaf te kompletuar me letra te rregullta dhe me karrel te ri, tapiceri e re, motorri eshte Mercury 25 , gjatesia 4,7 m, gjeresia 1,9 m, , eshte e mologuar per 5 persona ne bord.
Per me shume mundeni te na kontatoni ne numerin 068 60 92 363

Cmimi Okazion! 500,000 leke i diskutueshem!

Cel. : 068 60 92 363