PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Kerkese per Oferte - Blerje Pajisje ICTSOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
01.06.2018, 12:48
Ftesė pėr Ofertė

Tirane me, 29.05.2018

Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

Blerje Pajisje ICT
I. Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
1. Oferta ekonomike e cila duhet tė jepet ndarazi pėr cdo lloj paisje mė vete dhe jo nė total pėr tė gjitha pajisjet.
2. Oferta Teknike-Ligjore, e cila paraqet Kriteret e Pranimit/Kualifikimit dhe duhet tė pėrpilohet sipas kėrkesave tė renditura me poshtė.
Kriteret e Pranimit/Kualifikimit:

1. Kopje te Ekstraktit Historik, tė lėshuar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.
2. Tė paraqesė Katalogė/prospekte tė pajisjeve tė kėrkuara nė kėtė ftesė pėr ofertė, tė cilat ofertohen nga subjekti juaj, nė tė cilat pėrshkruhen dhe evidentohen specifimet teknike tė mallrave.

Shenim: Dokumentacioni i kėrkuar nė Kriteret e Pranimit/Kualifikimi nė pikat 1 duhet tė vėrtetohet pėrmes dokumentave tė lėshuar jo mė parė se tre muaj nga data e fundit e dorėzimit tė ofertės. Dokumentat e mėsipėrme mund tė paraqiten origjinal/ tė noterizuar.

Garancia: Kompania specifikon qartė cfarė ėshtė e pėrfshirė nė garancinė e furnizimit tė pajisjeve tė kėrkuara sipas kesaj Ftese pėr Ofertė dhe bashkangjitur ofertes suaj dėrgoni njė model tė Fletės sė Garancisė me kushtet pėrkatėse.

II. Dorėzimi i Ofertės

Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė nje zarf ku duhet tė ketė tė shkruar qartė: “Blerje Pajisje ICT”, Emrin e Kompanisė qė e dėrgon.

Zarfi duhet tė protokollohet pranė sekretarisė tė Zyrave Qendrore tė organizatės dhe Kompania duhet tė sigurohet qė kjo ofertė ėshtė protokolluar. Pėr tė shmangur cdo paqartėsi, kėrkojmė qė pėrfaqesuesi i kompanisė tė mos largohet nga Zyrat Qėndrore tė organizatės pa marrė numrin e protokollit tė ofertės. Nese keni pyetje nė lidhje me Ftesėn pėr Ofertė ju lutemi tė kontaktoni nė adresėn e mėposhtme:

info@soskd.org.al

Nė rast se oferta juaj dorėzohet e hapur, me e-mail, fax ose nė ndonjė mėnyrė tjetėr nga ajo e kėrkuar mė lart, oferta nuk do tė konsiderohet e vlefshme.

Oferta juaj, nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur, nė formatin e kėrkuar duhet tė dorėzohet nė adresėn si me poshtė:

SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
Adresa: Rruga. Qemal Stafa. P 1, Ap 15
Kutia Postare 1524, Tirana, Albania

III. Shėnim:

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 11.06.2018

Organizata do tė njoftojė me shkrim nėse ju jeni fitues ose jo pėr procesin e tenderimit.

Shenim: Cmimi duhet tė perfshij tė gjitha kostot deri nė dorėzimin e pajisjeve nė Zyrat tona Qendrore.

Oferta duhet tė jetė e vlefshme pėr minimumi 30 ditė.