PDA

Trego pamjen e plotė tė : Korce, shes LINJE PRODHIMI PER PLLAKA DEKORATIVE QERAMIKE DHE PORCELANI 200.000 EuroQOSE
17.07.2020, 22:45
<span style="font-family: &amp;amp">SHITET LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE PER BANJA, KUZHINA, SALLONI ETJ. LINJA ESHTE AKTUALISHT ME PUNE ME KLIENTELE TE ZGJEDHUR DHE TE REGULLT NE GJITH SHQIPERINE. PRODHOHEN TE GJITHA LLOJET E DEKOREVE DIXHITALE ME KAPACITET 34m NE ORE TE CDO MASE NGA PANORAMAT E NDRYSHME QE VENDOSEN NE BANJO DHE KUDO DERI TEK FOTOGRAFITE E VAREVE TE CDO DIMENSIONI. MAKINERIA ESHTE E VITIT 2014 ME E MIRA DHE ME E MADHJA NE RAJON. PRODHOJME GJITHASHTU DHE TE GJITHE SHIRITAT E BANJOVE ME SERIGRAFI DHE DIXHITALE. KAPACITETI I SHIRITAVE 3000 COP NE 8 ORE. LINJA KA DY FURRA NJE VAGON DHE NJE TYNEL 17 METRA TE GJATE. GARANTOJME MONTIMIN NE AMBIENTIN TUAJ ASISTENCEN DHE SHUME IDE. DISPONOJME SHUME LENDE TE PARA PER DISA MUAJ. SHITET PER ARSYE SHENDETI. PER ME TEPER INFO NA KONTAKTONI NE 00355 672014211 vetem viber ose whats up OSE NE studioagimi@live.com