PDA

Trego pamjen e plotė tė : aksesore.alAksesore.al
24.05.2018, 11:09
Aksesore.al ofron produkte cilesore per telefona. Ne gamen e gjere te produkteve jane te perfshira te gjithe llojet e aksesoreve te telefonave si : altoparlant, butoni home, mbajtesja e kartes sim, motorr vibrimi, qarku wifi, kamera para, kamera mbrapa, ekrane,baza karikimi,vida,korniza,kasa etj...Produktet ju perkasin dy markave te njohura globalisht si :

*Samsung (S3,S3 mini, S4,S4 mini,S5,S5 mini,S6,S6 edge,S6 edge plus,S7,S7 edge, S8 ,S8 plus,J2,J3,J5,J7,E5,E7)
*iPhone (iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus dhe iPhone X).
Per informacion me te detajuar mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit : +35542253169

Dergo mesazh direkt chat ne : >>>>>>>>

https://aksesore.al/?tracking=5b067dc1ba230 (https://aksesore.al/?tracking=5b067dc1ba230)

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<