PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes gomone BAT 4.85m 2.500 EuroEndri43
13.09.2019, 09:32
shes gomone BAT 4.85m te gjate e paisur me dy motore kryesori Envirude 40 kuaj fuqi dhe nje rezerve i vogel i ri shun feng(kopje e jamahas) 2,5 kuaj fuqi.
Gomonia eshte e kompletuar me dy sedilje,timon,2 serbator, mezzo marinaio, 2 lopata, 2 jelek, spirance 15kg me zinxhir dhe litar, me shkalle dhe e perbere nga 4 tubolare per siguri me te larte.
Me dogane dhe dokumentaciont e rregull, shitet per arsye mosperdorimi 2500 euro i padiskutueshem431694


Cel. : 393770961661