PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes 2 kostume zhytjeje te markes Tribord, i ri (i pa perdorur dhe me ambalazhin e shitjes) 35 euroarflu
07.05.2018, 08:52
Shes kostum zhytjeje te markes Tribord, i ri (i pa perdorur dhe me ambalazhin e shitjes).

Jane dy kostume, nje per femra dhe nje per mashkull.
Masa M per femra dhe masa XL per meshkuj me te dhena sipas tabeles ne foto.

Cmimi 35 Euro cdo kostum.
498407498408498409498410498411

Cel. : 0682203061