PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, tender Rikonstruktim Tualeti dhe Rrethin Ambienti / ShkolleFondacioni Joscelyn
26.04.2018, 13:44
Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


Nė kuadėr tė projektit tė edukimit bashkė edhe me partnerėt dėshirojmė t'ju ftojmė tė merrni pjesė nė tenderin me vlerė 1.100 (njė milion e njėqind mijė lekė tė reja) nė total.


1. Pėr sistemimin e tualeteve tė Shkollės Broshkė nė Elbasan vlera ėshtė 500 (pesė qind mijė leke tė reja)
2.Pėr rrethimin e jashtėn tė Shkollės Bujgjės Jagodinė vlera ėshtė 600 (gjashtė qind mijė lekė tė reja)


DĖRGIMI I OFERTAVE ĖSHTĖ DERI NĖ DATĖN 04/05/2018 Ora 14.00 DHE APLIKIMI DUHET TĖ JETĖ VETĖM ME POSTĖ NĖ ADRESĖN E MĖPOSHTME:


Fondacioni JOSCELYN
Lagja: 28 Nėntori
Rruga: Mehail Biēaku
Elbasan, Shqipėri


Telefon: +355693767707


DHE ME MBISHKRIMIN "ZARFI TĖ MOS HAPET PĖRPARA DATĖS"

Pėr tė marrė fomularėt e aplikimit dhe shtojca ju lutem kontakoni vetėm nė adresėn e e-mail joscelyn.foundation@gmail.com


Faleminderit,
Departamenti i Prokurimit & Administratės
Cel. : 0693767707