PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes gome dhe disk Goma&Disqe 500 Euro



Ledio!
12.04.2018, 08:52
Shiten 4 goma Bridgestone 225/45R17 ne gjendje shume te mire bashke me disqet te cilat dhe ato jane pothuajse te reja (nuk kane absolutisht asnje shtremberim dhe asnje gervishtje)

Cel. : 0692108613 (tel:0692108613)