PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, blej Blerje tallona benzine, 182868 leke 182.868 LekeSherbime Sociale Bethany
27.03.2018, 14:29
Sherbime Sociale Bethany deshiron te bleje tallona benzine. Preferohen kompanite qe kane pika furnizimi me karburant brenda dhe jashte Tiranes.
Kompanite e interesuara mund te paraqesin ofertat e tyre ne adresen e e-mail: bcs@icc-al.org ose te kontaktojne ne numrin e telefonit: 042223420.

Cel. : 042223420