PDA

Trego pamjen e plotė tė : web dizajn, ndertime web faqesh, hostingarmandorg
05.03.2018, 08:52
https://alimemaj.com/symbol.png
Pershendetje!

www.alimemaj.com/al/ (http://www.alimemaj.com/al/)

Doja t'ju prezantoja me agjensine dixhitale mė tė re ne treg me shėrbime profesionale dhe moderne:Zhvillim & Ndėrtime Web Faqeje
Web Dizajn & Graphic Dizajn me porosi
SEO dhe Marketing
Web Hosting & Regjistrime Domain-i
Konsultime pėr Biznese OnlineAgjensia jonė ndryshe nga disa tė tjera ofron vetėm shėrbime moderne web-i kryesisht qė rrisin angazhimin e pėrdoruesve ose klientėve nė faqen tuaj.
Ne punojmė me cdo lloj biznesi ose klientėsh dhe madhėsia e punės nuk ka rėndėsi pėr ne. Cmimet variojnė sipas punės dhe preferencave tė klientit.
Mund tė themi qė kemi cmimet mė konkuruese nė treg.

www.alimemaj.com/al (http://www.alimemaj.com/al)