PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shqiperi, kerkoj Libra per bujqesinpetriti
08.03.2018, 13:01
Kerkoi te blei libra qe perdoren ne terren per bujqesin dhe per farmaci bujqesore per pemtari, bujqesi, perdorim pesticidesh etj

Cel. : 0685026415