• Ofroj vend pune Sherbim Klienti ne Athine

Job Good! Life Good!
The HeadHunter Ltd është një kompani inovative në përzgjedhjen e Stafit dhe Rekrutimit që operon në Shqipëri, Kosovë, Mal i Zi, Maqedoni, Bosnje dhe Hercegovinë, Greqi dhe Shtetet e Bashkuara. Ne ofrojmë mentalitetin më të ri në industrinë e personelit dhe biznesi ynë fokusohet kryesisht të Kandidatët dhe Klientët. Në emër të një kompanie në fushën e shërbimit ndaj klientit, kërkojmë të punësojmë në Athinë:

AGJENTË PËR GJUHËT GJERMANISHT, ARABISHT, FRËNGJISHT, ITALISHT, SPANJISHT, TURQISHT - ATHINË


KËRKESAT E PROFILIT:
Aftësi të shkëlqyera në kompjuter dhe shpëjtësi në shkrim


  • Rrjedhshmëri në një prej gjuhëve më sipër dhe Anglisht (e shkruar dhe e folur)
  • Rrjedhshmëria në Anglisht, Frëngjisht, Italisht ose Gjermanishten e Zvicrës përbën avantazh
  • Aftësia të shkëlqyera në komunikim dhe motivim për të punuar në ekip
  • Eksperiencë e mëparshmë në fushën e shërbimit ndaj klientëve dhe suportit teknik




CFARË OFRON KOMPANIA:


  • Kontratë pune të rinovueshme, mundësi për tu bërë e përhershmë
  • Mundësi e shkëlqyer në ambjent multinaciona
  • Munësi karriere afatgjatë dhe siguri pune
  • Paketë monetare për zhvendosje
  • Transport falas



PAGESA:
Konkurruese


SHËNIM: Ky përshkrim pune nuk është gjithë përfshirës. Punëmarrësi mund të kryej edhe detyra të tjera për plotësimin e nevojave të kompanisë.


Jeni të interesuar për një sfidë të re në një kompani inovative? Atëherë ne ju mirëpresim! Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë aplikimin e tyre (Letër Shoqëruese dhe CV) në: e.stermasi@headhunter.al, për çdo pyetje të mundëshme teknike në lidhje me aplikimin tuaj, ju lutem kontaktoni Znj. Ergesta STERMASI në numrin e celularit + 355 68 2033430 (nga Hënë në të Premte) jo më vonë se data 10/02/ 2018.
 


Apply WhatsApp
Back
Top