PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shqiperi, ankand gome & disk alumini Kerkoj kater disqe alumin qe jane ne foto me goma85klajdi
17.01.2018, 15:36
Kerkoj kater disqe alumin me goma te ketij modeli benc e klas ose mund ti nderoje me disje dhe goma 16 e klasi i nderroj se i dua 17

Cel. : 0693890504