PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kolegji AABzrex
13.01.2018, 01:52
http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=468507&d=1515228337

Kolegji AAB ėshtė institucioni mė i mirė jopublik i arsimit tė lartė nė hapėsirat gjithshqiptare,
por edhe nė rajonin e Ballkanit Perėndimor.

Me mbi 20 mijė studentė aktivė dhe me programet mė tė konsoliduara studimore,
sot rangohet nė majat e institucioneve serioze akademike universitare.
Pėr tė gjithė tė interesuarit, ju sugjerojmė tė hedhni njė shikim nė webfaqen e Kolegjit AAB (https://aab-edu.net/).
Linku zyrtar ėshtė si vijon: https://aab-edu.net/
Po ashtu mund tė bashkėngjiteni edhe nė profilin zyrtar tė Kolegjit AAB (https://aab-edu.net/)
nė facebook: https://www.facebook.com/AAB.edu/