PDA

Trego pamjen e plotė tė : M marine - shitet gomone 4.5 metra me motorr 25 cvmarine.al
20.04.2018, 08:47
"M Marine "
* GOMONE, MODELI LOMAC

- GJATESIA 4.5 M.
- MOTORRI EVINRUDE 25 CV.
- NDEZJE ELEKTRIKE.
- PAJISUR ME: B​USULL, POMPE SENTINE ,AUTOMATIKE.
- FISH FINDER, SHPEJTESI MATES.
- CDO PAJISJE DHE INSTRUMENT FUNKSIONAL.
- ME DOKUMENTA TE REGULLTA (C'doganuar).
- I PAJISUR ME LEJE LUNDRIMI 2018-2019 .

web: www.marine.al (http://www.marine.al)
E-mail: info@marine.al
Cel : 069 40 24 310