PDA

Trego pamjen e plotė tė : Webi Ada Dives Shqiptarekadimi
03.09.2006, 13:55
Prej krejt faqet qe i ka AlbaNur, mua me pelqen ajo qe ne to gjindet Adelina Ismaili, pasi jam fanc i Adelines dhe e dua shume, poashtu edhe web faqen AlbaNur. Klikone kete link ju gjithqka keni per Adelinen...

http://web.ukonline.co.uk/kosova/adelina_ismaili.html