PDA

Trego pamjen e plotė tė : http://www.rexhepqosja.com/kadimi
03.09.2006, 13:39
Kjo faqe eshte e DR. Akademik Rexhep Qosja. Ketu ju mund t'i gjeni te gjitha shkrimet dhe polemikat mes Kadarese dhe Rexhep Qosjes. Ejani nese doni te lexoni...

http://www.rexhepqosja.com/